Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladače Nvdia

Nemohu najít ovladače g. karty Nvdia na Vistu 32b. Našel jsem puze na Vistu 64 :-( na stahuj.cz . Nevíte kde bych je mohl najít?, předem díky ;-)

no a ještě mám takový problém, instaluju ovladače a při instalaci mi na běhne ,, THE NVDIA SETUP PROGRAM COULD NOT LOCATE ANY DRIVERS THAT ARE COMPATIBLE WITH YOUR CURENT HARDWARE WILL NOW EXIT ,, a nepustí mě to dál nevíte prosim co s tim ??? :-(