Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook

Dobrý den prosím o radu.při zapnutí PC se objeví okýnko s uživatelským jménem a heslem.Jméno vím heslo ne.Prosím poradte jak tuto situaci vyřešit.Děkuji za radu PETR

no hale jednou jsem narazil na nějakej program.. je to liveCD který když normálně nabootuješ.. tak ti to pak zjistí heslo k win Xp.. nevím jestli to funguje i jinde.. akorát to nerozliší speciální znaky a jen heslo o max. délce 14ti znaků.. zkus si to někde vygooglit..mě to zjistilo heslo asi po pěti minutách.. a bylo správné..