Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skype-vice instalaci na jednom pc

Ahoj,

nevite nekdo jak nainstalovat Skype na jeden hdd ve dvou instalacich a kazdou nainstalovat do jine slozky? Neptejte se proc, proste to potrebuju vedet a neresi to prepinani uzivatelu. Pri druhe instalaci uz to neda na vyber umisteni instalace, ale rovnou to instaluje do prvni instalace. Jde to nejak obejit? Hledal jsem na netu a nic jsem nenasel.

Dik.

No me by to taky nenapadlo,ale problem je v tom, ze kamos a jeho zena potrebuji mit oddelene instalace z toho duvodu, ze umi pc akorat zapnout a vypnout a neumi se prepnout v uzivatelich a je nad sily(nervy) normalniho cloveka jim to vysvetlit, protoze Skype si vzdycky toho posledniho pamatuje a oni se neumi ani odhlasit. Portable me samozrejme taky napadlo, jenze nikde jsem nenasel jak se portable dela a jestli to vubec jde a nebo to proste staci z pc kde neni instalovani skype nainstalovat na flashku?