Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde zrušit automaticky přidaný text do e-mailu ?

Dobrý večer
používám WIn XP prof a Thunderbird. Pokud chci odeslat soubor pomocí
pravého tlačítka a Odeslat - Příjemce pošty, tak se mi do těla mailu vloží text
s názvem přiloženého souboru a pak ta šílenost
Poznámka: Jako ochranu proti počítačovým virům mohou některé ......atd
Sice to můžu mazat, ale průběžně celý den hledám kde to odstranit, nebo přepsat na něco kulturního a nedaří se. Může někdo poradit ? nebo se z toho už opupínkuju :-) Díky

Já si myslím, že to tam přidávají windows, ale nevím odkud. Pokud se pošle normálně mail s přílohou, tak to tam není. Pouze přes menu na pravém tlačítku.
Zkusil jsem ještě povypínat antivir, zone alarm atd. a je to tam pořád. Já to vlastně nikdy nepoužíval, než jsem zjistil, že je to mnohem rychlejší, než otevírat poštu, psát co to je a připojovat přílohu. Takhle je to na dvě kliknutí. Zkusím se ještě podívat na jiném počítači.I tak dík.

Tak jsem zkusil poslat z Total commanderu na Thunderbird, přímo z exploreru na thunderbird. potom na druhém počítači z exploreru na Outlook a při použití pravého tlačítka je tam vždycky přidaný stejný text. To bude zakleté někde v nejspodnějších vrstvách systému :-)