Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formát PHP

Ahoj, mám problé. Z různých stránek s muzikou si stahuju písničky, ale některé se mi stáhnou do formátu PHP a pak mi to nejde hodit do Mp3jky, abych to mohla poslouchat.
Poradíte mi, co s tím??

ked uz kradnes hudbu, tak sa to bud nauc poriadne alebo to nerob vobec.

A ak nevies ani premenovat subor, resp. prepisat jeho priponu, tak je nacase si zaplatit nejaky PC kurz ovladania windowsu, nakolko je to jeden zo zakladnych ukonov.

Skratka tomu suboru prepis priponu na mp3 a hotovo. viac neni co riesit, ostatok uz napisal kolega vyssie.

Karade hudbu? Vzdyt stahovani (nikoliv sdileni) AV del je legalni... Nebo se snad mylim? :?:

Napr. co skupiny, ktere komercni distribucni spolecnosti poslaly k sipku, nebo oficialni *FESTy, kde nabizeji vzorky zdarma... Sorry za OT zpusobeny tvoji prvni vetou, ale vzdy me stve predpojatost.