Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou desku na tualatin?

zdravím! prosím vás jakou mám sehnat desku jestli na ni chci mít pentium 3 tualatin a aby podporovala nejnovější agp grafické karty (agp 8x)? ta moje stávající nepodporuje ani jedno...

na pentium 3 tualatin neseženeš dneska žádnou novou prodávanou desku, je to dávná minulost. pokud si pamatuju žádná deska neuměla agp 8x možná tak uměla max agp 4x. místo koupi pofiderní starší desky dej tři tisíce za upgrade desky,cpu a ramek.