Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde boot

Ahoj, mám problém. Zničeho nic mi při startu PC vyskočilo toto okno.
[http://img120.imageshack.us/img120/5072/p3210016lm7 .th.jpg]

Předtím to jelo v poho. Ani kdyz vlozim boot cd na win, tak se to nerozjede.:-/

OS: WinXp SP2
MB: Intel D946GZIS
CPU: Intel Core 2 Duo
Graficka karta: nVidia GeForce 7600 GS

Ani kdyz vlozim boot cd na win, tak se to nerozjede.

Co to znamena? Len preto, ze tam vlozite CD sa vam PC nevylieci. Nabootovat do Recovery Console (R) z Win CDcka, spustit prikaz "fixboot" popripade "fixmbr".

Takisto skontrolovat, ci BIOS vidi vas HDD korektne, ci je nastavene spravne bootovacie poradie.

Podivej se, jak mas nastavenu priorit zarizeni pro bootovani.
PC se snazi bootovat ze site, nenasel zadny DHCP server, ktery by to umoznoval.
Vlozit bootovaci disk by pomohlo v pripade, ze by bylo povoleno bootovani z CD (normalne byva z diskety).

Mel bys mit poradi:
HDD (a jeste k tomu ten spravny, standardne HDD0)
CD
FDD