Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sOFTWARE , hardware problem??

Zdravim potreboval by som sa poradit. MAm doma Pc ..Maticna d. je conroe kentsfield fsb1066 quad core cpu.. Grafika je ati radeon hd2400 pro , 2 giga ram.. 500giga disk.. Mal som preblem hlavne s restartovanim pocitaca.. A stale mi vypisovalo chybu MOM.exe..To som dal dokopy , bol to problem s net frameworkom... Ked som chcel sformatovat disk a nahodit novy vindows vypisovalo mi , ze formamt nie je mozne dokoncit ,moznost poskodenia disku... Ale ked som vyskusal iny windovs tak bez problemov... Teraz sa mi uz pocitac nerestartuje ale zas nemozem nic nainastalovat... hry , soft .. nic... Moze to byt chyba v disku?? Alebo DVD-rom??

pozri si na stránkach asrock,či máš v doske správny bios s podporou pre hd2400 sériu,tieto grafiky spôsobovali problémy na doskách asrock a firma má k dispozícii updaty biosov,kde je kompaktibilita vyriešená