Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cache paměť u harddisku

Chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi 8MB cache a 16MB cache pamětí u harddisku - u kterých aplikací je to poznat a kdy je to naopak jedno, a jestli se investice do HDD s 16MB cache oplatí.

pri bežnom domácom používaní si žiadny rozdiel nevšimneš,jedine pokial spustíš nejakú testovaciu utilitu,tak dostaneš vyšší počet bodov ap.,ale pokial používaš pc normálne ako bežný užívatel,môže Ti to byť srdečne jedno,kolko má disk cache,