Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios- testovani hardweru

Dobry den,mam na pc aceru tento bios : Typ Award BIOSu Phoenix - Award WorkstationBIOS v6.00PG

a marne v Advaced Bios Features hledam volbu Quick power on seft test,schovava se pod jinym nazvem nebo v tomto typu byla vynechana? Acer aspire 4600+ dual core.Pokud ma nekdo nejakou zkusenost tak prosim o radu.Dekuji Vam predem.
_________________

Normálně je quick power on self test zaplé na všech počítačích.Vypnutí způsobí zpomalení o deset a více vteřin-důkladněji se detekuje a trošku otestuje pamět (vidíš to na obrazovce) ale s memtestem se to pochopitelně srovnat nedá. Myslím je to teď ukryté pod názvem Fast boot nebo Quick boot - tak nějak podobně ale nevidím důvod proč to vypínat.