Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukládání písniček z CD do počítače

Umí nějaký software uložit POD NÁZVEM i písničky, které nedávají dohromady 1 CD, ale jsou na CD namixované? Když CD není album, ale na tom CD jsou různé písničky? WMP 11 uloží pod názvy CD, které je vydané album třeba od Jamese Blunta(např.). Já mám některé CD, kde jsou písničky různé tak by mě zajímalo, jestli to náhodou nejde také uložit pod názvy, i když to není např. album nějakého interpreta. Jde to v nějakém software?

Ne. Jak bys toho chtěla dosáhnout?

Originální CD mají svůj ISRC tag, podle kterého si pak aplikace vyhledá v internetové databázi veškeré informace o CD. A zcela logicky "vlastní" CD nemá nikdo jiný než ty, ergo nemůže být ani v databází ergo se ti nic nezobrazí.

Samozřejmě mnoho programů umí uložit názvy písniček, ale to by sis je musela pojmenovat sama.

Pardon, ale já jsem vůbec nepochopil(časté u mne), co se vlastně chce.
Co to je POD NÁZVEM? mám cca dvě giga v mp3 různých písniček různých interpretů, jak se kde našly a líbily, na třech cd a všechny se jmenují jak mají a není s tím problém.