Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odkial stahovat legalne ?

Dobry vecer prajem

Viete mi poradit z akych stranok mozem stahovat filmy,dokumenty,hudbu?

Nie je problem si aj zaplatit, co poznam tak rapidshare, rozmyslam ze si predplatim, pozna este niekto inu stranku ?

Dc++,torrent reactor?je daco lepsie ako rapidshare?nemam problem tak isto dat moje subory ako protisluzbu

a viete mi poradit este ako sa da stahovat z youtube?

dakujem pekne a zelam pekny vecer

vypnout upload v normálních aplikacích utorrent nebo azureus nejde, schválně si zkuste omezit upload na 1 kB/s pak nechat upload naplno, stahování při omezeném uploadu bývá ve většině případech pomalejší na open trackerech (a na privátních je třeba držet ratio, poměr down a up, stabilně aspoň 1:1)

jsem ochotná i zaplatit ne stahovat nelegálně,ale nemůžu ten film nikde objevit,jen pár odkazů na vlastníky,kteří tvrdí,že to mají legálně:)),ale nechtějí prozradit kde.bavíme se tu pokud vím o legálním stahování,mjen bych ráda tip,kam mě nenapadlo ještě zabrousit,promiň,že jsi špatně pochopil,nač se ptám děkuju

co furt nechápeš? pokud nejde o tvoji autorskou tvorbu kterou vystavíš na netu, prakticky všechno (filmy, hudba, běžně prodávané hry, sw) co na netu potkáváš zdarma je kradené - proto je to tam zdarma.
jestli chceš můžeš si zaplatit za přístup na stahovací server, ale obsah na něm zůstává stále kradený.
používání většiny stahovacích sítí vyžaduje zároveň sdílení, a tehdy se dopouštíš krádeže i podle našich zákonů.

s informací nalož podle své libosti, pak si film půjč v dévédéčkárně a ripni si ho.

budoucnost tímto směrem jednou půjde (stahování za dostupné ceny), vydavatelské kartely se stovkami a tisíci přeplacených parazitů nikdo nepotřebuje (a hlavně už nehodlá platit), ale to není dnešek.

Lední brtník- problém,ten film byl od revoluce pouze 1x a od té doby ne, v půjčovně neexistuje.Jedná se mi kam se na který archiv obrátit atd.Mám dlouhé vedení,ale úplně blbá nejsem.Slušný dotaz můžuj poslat i do archivu nee na zapůjčení a ripnout se dá i potom.Ale vůbec ho najít!Toť 1.problém

Já nevím, co furt všichni pletou legální/nelegální stahování...

Stručně dle Autorského zákona, platného teď v ČR (bez vazby na "morálnost/nemorálnost"):

1. Multimédia (audio, video)
- stahování zveřejněných autorských děl pro svou vlastní (osobní) potřebu - legální
- zveřejňování autorských děl (sdílení) - nelegální
...tedy stahování z Rapidu či z ftp není proti AZ. Používání některých p2p sítí neumožnuje stahování bez současného distribuování - to je v rozporu s AZ ("problém" je na straně toho, kdo to tam uploadnul). Existují i p2p sítě, kde je download a upload striktně oddělen - pokud se stahuje např. film a sdílí třeba fotky kanalizace svého baráku, nevyplývá s použití takového p2p klienta porušení AZ.

2. Komerční software (i hry) a databáze
- nelegální je download i upload