Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Služba inteligentního přenosu na pozadí (BITS)

Zdravim. Mám problém se stahováním automatických aktualizací pro Windows. Hledal jsem tudíž v troubleshotingu na webu Microsoft a po různém hledání jsem zjistil, že mi nefunguje Služba inteligentního přenosu na pozadí (BITS). Když se jí pokusím ručně spustit v Nástroje pro správu/služby tak mi to napíše, že nelze spustit a dále CHYBA 126 - uvedený modul nebyl nalezen. Nevíte někdo jak tuto službu zprovoznit?? Mám WIndows XP SP2. Díky

Ano, to může být - to začíná mít ale smysl když je počítačů se stejným OS a jazykovou verzí víc. Osobně preferuji že mi to klient aktualizací detekuje, stáhne i nainstaluje, než abych si na to patlal aktualizační batky na instalaci a detekci řešil bůhvíjak. Je to prostě pohodlnější...

Error 126: The specified module cannot be found
This error occurs when the DLL file Srvsvc.dll file is missing from your computer or is corrupt. To fix this error, you will have to extract the original Srvsvc.dll from the Windows XP installation CD and copy it to the System32 (C:\Windows\System32) folder on your computer. To extract and copy the file to system32, insert the Windows XP installation CD into the CD-drive of your computer. Open Command Prompt, and type the following command and press Enter.
expand <CD_drive>:\i386\srvsvc.dl_ C:\Windows\system32\srvsvc.dll
Note: Replace CD_Drive with the drive letter for your CD Drive.
After you have run the command, exit the Command Prompt window and start the Server service from the Service management console (On Start > Run type Services.msc and press Enter.)

http://www.instant-registry-fixes.org/how-to-fix-er ror-126/

Ty máš Windows na disku E?