Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox padá po instalaci rozšíření

Nainstaloval jsem do Firefoxu 2.0.0.12 několik rozšíření a po restartu mi FF padá již při načítání Seznamu... Do té doby běžel stabilně.

Chtěl jsem se pokusit o odstranění těchto (oficiálních) plug-inů, ale nenačte se právě ani domovská stránka, FF zahlásí chybu a celá aplikace se zavře.

Mám tam uložené oblíbené stránky a celkem hodně užitečných rozšíření. Nechtěl bych FF odinstalovat, o všechno přijít a dělat to znovu... Máte nějaký nápad jak z toho ven? :shock:

Díky za radu.

Spustil jsem FF v safe modu, zakázal všechna rozšíření a spustilo se to bez problémů. Poté jsem "ruskou ruletou" postupně povoloval ta rozšíření až jsem následně zjistil, které z nich bylo původcem nestability, a to jsem pak taky hned odinstaloval.

FF teď funguje OK! Díky 8-)