Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o vytvoření webdesignu zdarma

Ahoj, chci se zeptat, jestli se mezi Vámi nenajde nějaký designér www stránek, který by byl ochoten mi vytvořit design stránek zdarma. Bohužel ještě nemám dostatečný příjem peněz a proto sháním designéra, který by byl ochoten udělat design zdarma.
Díky Hummer.

echchch...

a) internet je odpadu o hrách už plný - jen upozorňuju - tisíce jiných teenagerů napadlo co tebe a udělali to samé a udělali si web kam přišlo dvacet lidí. Umíš li opravdu psát, vetři se do nějakého časopisu nebo existujícího komunitního webu, nemumíš-li psát, nepiš. .)

b) chceš personalizovaný design, který by byl "tvůj", ale na druhou stanu uznáváš, že potřebuješ někoho kdo by ti jej udělal, takže by vlastně nebyl tvůj, ale nebyla by to šablona. No - alespoň to rozhodnutí nedělat si design sám je rozumné (opravdu).