Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD

Dobry den,mam objednane LCD a budu si ho vyzvedavat osobne v prodejne a jde mi o to jak mam co nejlepe zjistit pri predvedeni monitoru na prodejne,zda nema nejakou vadu hlavne vadne pixely???

jen trapný laický názor: při objednání přes net - ať už ho vyzvedáváš v obchodě kde tě ho stejně nenechají vyzkoušet - máš 14 dní na vrácení bez udání důvodu.
doma už pixely najdeš.
pokud byl lcd objednán přes pult v obchodě, a nemáš lepší "internetovou" cenu kvůli nižším režiím, trvej na předvedení. sw si dones na flashce. pokud budou něco mektat o počtu vadných pixelů, mají na to právo - měl sis přečíst jejich podmínky a nekupovat nejlevnější shit. ale nemusíš to brát.

sw: nokiatest, lcdadj.exe, monitortester