Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem xml link

dostal som z webnoviny.sk "xml link" na odber správ na svoju www. stránku . Ako to mám urobiť , aby sa mi obsah zobrazil. Stránky robím vo Front page. Zatiaľ som sa s tým nestretol.

Dostal si odkaz na XML súbor, ktorého obsah chceš nejako zobraziť. Keďže "stránky robíš vo Frontpage", tak to budeš mať trochu ťažšie.

Ten XML súbor je vo formáte NewsML - môžeš ho spracovať na serveri napríklad v PHP (záleží, čo máš na serveri). Postup je asi takýto: stiahneš súbor, nejakým spôsobom ho rozparsuješ a vygeneruješ svoj výstup. Rozumné by bolo stiahnutý súbor (resp. vygenerovaný výstup) kešovať.