Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký máte názor o koupi HP Pavilon dv6740

Ahoj.
Zvažuji si zakoupit notebook HP Pavilon dv6740.
Chci ho na hraní her,internet,pouštění filmu a běžné používání.
Jaký máte názor o koupi tohoto notebooku.
Děkuji za odpověd

Operační systém: Vista® Home Premium 32-bit
Procesor: AMD TurionTM 64 X2 Mobile Technology TL-60 Level 2 cache 512 KB + 512 KB, do 1600 MHz
Operační paměť RAM: 3072 MB (1x 1024 MB + 1 x 2048 MB),
Pevný disk: 250 GB SATA Hard Disk Drive 5400 RPM,
DVD mechanika: Lightscribe Super Multi DVD Writer (±R/RW) with Double Layer support,
Čtečka médií: 5-in-1,
Webová kamera: s integrovanými stereo mikrofony,
Dálkový ovladač: ano,
Připojení: 56K modem, 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN, 802.11a/b/g WLAN, Bluetooth® , ExpressCard/54 slot (podpora ExpressCard/34),
Čtečka otisku prstů: ano,
Úhlopříčka obrazovky: 15,4" WXGA High Definition BrightView Widescreen 1280 x 800,
Grafická karta: nVIDIA® GeForceTM 8400M GS 256MB (rozšiřitelná do 1525 MB),
Vstupy/výstupy: 3x USB 2.0, 1x HDMI, 1x VGA port, 1x RJ11, 1x RJ45, výstup S-video TV, 2x výstup pro sluchátka, 1x vstup pro mikrofon, 1x IEEE 1394, docking konektor,
Softwarové vybavení: Software Microsoft® Works, Microsoft® Internet Explorer 7.0, Windows Mail, Adobe® Reader 8.0, Windows Media Player, Windows Photo Gallery, DVD Play, Windows Movie Maker, Windows DVD Maker, Cyberlink DVD Suite, Windows Media center, QuickPlay for Windows, Digital Persona Fingerprint reader software, SymantecTM Norton Internet SecurityTM 2008 (60 dní s průběžnou aktualizací),

Změna předmětu, původně: Notebook
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Na "běžné používání" přeci stačí cokoliv od staré PIV 1GB RAM výše, o hraní her nic nevím ale obecně platí že notebooky jsou o generaci pozadu před desktopy.

Na provoz Vist je to OK, sundáš li z toho trial norton internet security, poběží to svižně.