
XPh zmizely ikony pro přihlášení
XP home, legalni, zaplatovane. 1 účet, prázdné heslo. Po zapnuti se na přihlašovací obrazovce neobjeví ikony pro přihlášení (taková ta kytara atd.) Je tam jen tlačítko vypnout. Když dám alt-ctrl-del objeví se přihlašovací okno kde chce i heslo, prázdné nebere. Nedostanu se do systému ani přes nouzové spuštění ani příkazový řádek.
Dík za pomoc. Lemur
zkus v nouzovém režimu toho admoša, heslem se nezdržuj.
v případě že windows samy od sebe občas padají, bych nabootoval z instalačního cd, místo instalace bych zvolil konzolu zotavení, po přihlášení jako admoš bych zkusil zrestaurovat disk příkazem chkdsk (má asi nějaké parametry, vypíše ti je).
no právě že se mi nedaří přihlásit ani jako user ani jako admin. ani v nouzovym režimu ani v konzole pro zotavení.
Administratorske heslo neznas? Nejjednodussi je zeptat se toho co to instaloval na heslo.
A nebo: http://blogs.techrepublic.com.com/window-on-windows /?p=639&tag=nl.e102
Instalil jsem to já. Při instalaci to heslo pro admina nechce. To vim jistě, teď jsem to instaloval znovu, takže problém vyřešen