Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem router a IP tel.

mam od UPC pripojenie na inernet, ale len jednu IPcku. teda supnem tam router, ale potreboval by som nejaky aj s wifi aj s podporou napajania cez ethernet do buducna, ak by nahodou UPC zaviedlo IP telef. Je taky nejaky domaci na trhu? teda pre domace pouzitie.

Aby nedoslo k omylu, aj v bratislave, al je to pripojenie ANALOGOVEHO telefonu ku kablovemu modemu, ktory je aj na net. Mne sa jedna o IP telefoniu, s vyuzitim IP telefonu, ktory by pripadne pozadoval napajanie po ethernete, aby som nemusel tahat napajaci kabel este k tomu tel.