Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Azbuka do PC

Dobrý večer,mám windows 2000 profesionál a XP.Potřebuji psát azbukou.V xp jsem našel Bulharštinu,azbukou se však dá psát pouze když ponechám bulharské rozložení kláves,jinak to nejde.Dopsud píšu tak,že text napíšu v azbuce v PC translatoru 2003 a zkopíruju,zdržuje to.Kopírovaný text přijme pouze ICQ,email nikoli,tam se zobrazí záhadné znaky.Nebo přijmu jakýkoli jiný nápad.Hledal jsem na netu,jsou tam programy,však komerční.Za případnou pomoc předem děkuji.

Díky,jste hodní,ale já myslel třeba něco jako mě to funguje v tom translatoru,klávesnice naše rozložení,nepoužívám translator pro překlad,pouze v něm píšu hned azbukou,ale mám zachováno naše rozložení písmen,jde to rychle,až na to kopírování,neboť jinde mě azbuka nepíše.Spíš hledám nějakou fintu na to rozložení v XP jsem zadal Bulharštinu,ale jak dám naše rozložení ,tak azbuka zmizí.

Dobrý den,tak mě to nedalo,ten program co jste mě doporučili má i návod jak azbuku nainstalovat a tak jsem se toho chytil i do těch 2000.Stačí otevřít ovládací panely,místní nastavení,obecné a dole v možnostech odháčkovat jazyky používající cyrilici,dáte OK,chce to CD oken a nainstalujete jazyky.Restartujete systém,potom v nastavení klávesnice přidáte jazyk včetně písma a nastavíte rozložení jako latinka a azbuka maká všude:beer: