Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spuštění Mozilly Firefox

Po zapnutí počítače a spuštění Firefoxu mi nenaběhne domovská stránka( seznam.cz).Při otevření dalšího panelu(google.com)vše v pořádku.Vrátím se na panel seznamu a už je vše jak má být.
WinXpSp2+aktualizace poradny,Nod32,Zone alarm,rezidentní štít Spybot.
Jakým směrem se vydat hledat problém?Děkuji...

Profil

Moc toho o počítačích nevím, ale kecám do všeho...

hovori sam za sebe.
Sancha, to je jako Sancho de la Panza, ktery bojoval s vetrnymi mlyny...:!: