Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová síť

Přijímám bezdrátový internet přes ovislink se dvěma vývody.Potřeboval bych,poradit co použít pro zapojení stolního počítače a noteboku .Stolní počítač síťovým kabelem a notebok bezdrátově nebo oba bezdrátově(jaké by byly ztráty přenosu dat?).Zapojení je v panelovém bytu o rozloze 70m2.Rychlost připojení 3,2 Mbit/s, rychlost stahování dat: 420 kByte/s .Děkuji za rady.

Jestli není problém natáhnout kabel, natáhni kabel. Je to jistější a levnější. Jinak to že Ovislink má 2 vývody ještě neznamená že automaticky půjdou zapojit 2 počítače resp.1 počítač a 1 wifi router. Záleží co je v něm za firmware a jak je nastaven. Jestli je ten ovis zařízení providera, nejlépe se domluvit s ním.