Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypadává čtečka karet

Zdravím všechny chytré mozky, mám novej problém. Zhruba tak před týdnem mi začala "vypadávat" čtečka karet tím způsobem, že když do ní vložím kartu a pouze prohlížím co na ní je tak se nic neděje ale jakmile začnu kopírovat data do PC nebo naopak, z ničeho nic vypne. Prostě a jednoduše mi zhasne kontrolka a v "tomto počítači" mi zmiznou všechny "zařízení s vyměnitelným úložištěm" jakoby tam ani žádná čtečka nebyla. Nevíte čím by to mohlo být? Díky.
PC: http://www.nejlepsiceny.cz/pocitacove-sestavy/acer- aspire-e360.html

Mluvis mi z duse . Na co potrebuje BFU ctecku (navic jakozto potencialne poruchove zarizeni), kdyz pouziva jeden typ karty (z fotaku?)

No kdybych používal jen jeden slot tak mi to nevadí ale mám SD kartu - foťák, XD - GPS a ještě Memory Stick PRO Duo - telefon takže se mi docela hodí tahle co mám. Pravda mám ke všemu USB kabely ale přenos je strašně pomalý.
Zkusim ji donést k tomu kámošovi a pak se uvidí jestli přemýšlet o opravě nebo koupi nové.