Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ochrana pc

Potřeboval bych poradit je nějaký program který by mě zjistil jak mám zajištěn pc proti různé havěti která je na netu(viry,trojský kůn,atd).Dík

Tak to je bezva, že to ukazuje v procentech. Tu diskusi jsi jistě taky četl.

je to jen reklama na doporučený antivir a spyware

Podle mého názoru je tento program neúčelný a pouze propaguje určitý antivirus. Můj kvalitní software to odsoudilo, a přitom jsem s ním naprosto spokojen, nedoporučuji, radši si stáhněte něco jiného....

Ano pouze propaguje další program Viruskeeper

A navíc neukazuje procenta česky. :-D