Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook ACER

Ahoj nevíte kde bych mohl najit ke koupi propojovaci kabel mezi nootebokem Acer a jeho monitorem.Jestli se to teda dá sehnat..

jako že jsi ten ntb rozebral a nějak poškodil ten plochý kabel mezi zákl. deskou a displejem ? tak rozumně cenově jedině na aukro.cz koupí nějakého podobného poškozeného /nefukčního/ kusu