Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook a externí monitor

Prosím o pomoc.....:-( Mám notebook Acer aspire3020 a k němu přes analog připojený externí monitor Samsung 223bw vše je v pořádku až do chvíle než k notebooku připojím zdroj. V tu chvíli je na tmavém pozadí patrné rušení (kmitající čáry přes obrazovku). Pokud je monitor a notebook připojen každý do jiné zásuvky je rušení tak 10x horší, myslel jsem tedy že rušení pochází ze zásuvek z čehož mě vyvedl pokus při kterém jsem jak notebook tak i monitor připojil přes APC záložní zdroj což nepomohlo. Napadá mě už jedině vadný zdroj ale moc tomu nerozumím tak budu vděčný za každou radu než vyhodím 800,- za nový. Díky ;-)

V noteboocich se pouzivaji spinane zdroje - male, lehke, ale musi byt dobre udelane, jinak vyzaruji a rusi. Takze je mozne, ze ve zdroji je spatny filtrovaci obvod, ktery ma odstinit ruseni ven.
Pokud je notebook v zaruce, reklamuj zdroj. Pokud neni v zaruce, jsem presvedceny, ze po bazarech sezenes starsi zdroj.