Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem APACHE2 - mod_cband

Dobry den.

Pokusam sa na serveri rozbehat apache mod_cband, aby som mohol kontrolovat sirku pasma pre jednotlive virtual hosty.

Vsetko som nainstaloval, v konfiguracii apachu som ho zapol, do virtualhostu som pridal pravidlo:

CBandSpeed 512kbps 5 5

a pri restarte apacha mi to hodi takyto warning:

[warn] Invalid command 'CBandSpeed', undefined virtualhost name

Vedel by mi niekto poradit v com moze byt problem?

dakujem

Uz mi doslo preco to nechce obmedzovat rychlost.
Ked niekto stahuje subor, ja ho davam uzivatelovi tak, ze ho binarne otvorim a postupne vypisujem jeho obsah.
V skratke nejak takto:

header("Content-type:application/octet-stream");
$buffer = fread($fp, 32 * 1024);
print $buffer;

Ako by sa to dalo inak riesit?
dala by sa ta rychlost priamo tu obmedzit? alebo pouzit nieco ine na stiahnutie toho suboru. Nemozem si dovolit presmerovat uzivatela priamo na ten subor aby si ho stiahol klasickou cestou, pretoze ten subor je v inom adresari a s inym nazvom.

keby sa ten subor stahoval klasicky, tak by ten cband uz urcite pracoval spravne.

Bolo by mozne uzivatelovi podstrcit dany subor s tym ze by sa mu stiahol s takym nazvom aky mu nadefinujem ja?