Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základ PC?

1.) Jaký byste mi doporučili zdroj, který něco vydrží? Do 1 300 Kč. Budu provozovat X1950 GT a ta je prý dost "žravá", proto se radši zeptám. Někde jsem zaslechl, že je dobrý Fortron BlueStorm II, je to pravda?

2.) Jakou desku sc. 775 do 2500 Kč a CPU? Chtěl bych i nějaký levný procesor. Ono vlastně není podmínkou mít socket 775. Na tom PC si rád zahraji nějakou hru, často píši texty, koukám na video, dělám web, různé práce s PC, atp... Nejsem kancelářský typ a ani pařič. Chtěl bych výkon za co nejnižší cenu... Prostě to nejlepší "za ty prachy" - peněžěnka dost omezená :-D.

Předem díky moc! :)

Uff.... takze s tim C2D a tou grafikou tedy ok. Docela dost mi spadl kamen ze srdce :-D Diky :). A co je na tom pravdy, ze ty levne Fortrony jsou pry jako EC??? Slysel jsem to myslim tu na foru... a dost jsem se tomu divil, nejspis opet sila nazoru...;)

Mno, mam ho v "pracovnim" PC a zas tak hrozne s hlukem to neni. V samohrajce mam ale Fortrona 400W GLN a ten je o poznani tissi. Skoda, ze do toho Asuse montuji tento vetracek (navic modre sviti, coz nemusim). Tohle je jedina vytka z me strany vuci tomuto temer luxusnimu zdroji. Mam tu na stole (uz asi mesic) novy Scythe S-FLEX a chystam se ho do toho Asuse strcit, ale nejspis se na to vykaslu - ten hluk je aerodynamickeho razu a asi bych si moc nepomohl.

BTW: Ted zrovna instaluju masinu s BlueStormem2 a huci to vic, nez ten Asus. Asi je to kusova zalezitost...