Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klávesnice Labtec

Koupil jsem si kombo klávesnice + myš od Labtecu (labtec® laser wireless desktop 1200™). Bohužel když jsem zastršil ten přijímač do USB, windowsy mi vyhodili hlasku, že dané zařízení nerozpoznaly (jedu na Windows XP professional SP2). Ovladače z přiloženého CD mám nainstalované. Pokud jde o USB port, tak funguje bez problémů. Půjčil jsem si obyčejnou USB myš a ta u mě jela úplně bez problémů. A ještě pro mě překvapivá věc na závěr..v BIOSU mi to funguje bez problémů. Prostě..dokud nezačnou najíždět Windows, tak to šlape.
Díky za radu.

zkousel jsem to ale nevim to jiste ten ovladac je jen na multimedialni tlacitka, ale na samotnou klavesnici s mysi pro win xp asi ne. Nechapu ze kdyz jede v biosu a pak i nadale ale jakmile se spisti win tak uz nejede. fakt nevim a ani nevim jestli by mi ji vzali zpatky a vratili penize a nebo vymenili za jinou