Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s TV kartou

dobry den potrebuju poradit, mam externi tv kartu pres USB: TERRATEC Cinergy hybridT XS (hybrid analog / DVB-T). no a kdyz jsem si nainstaloval software a prohrabal se v nastaveni, nemuzu za boha naladit zadny program ani analog ani digitalni vysilani. pokryti digitalni tu mam. pri ladeni muzu jen vybrat regions: ALL a prohledava to asi tak 5 minut a nic. nevite co s tim mam delat, nebo nejaky jiny software? kdyz tak jaky a kde ho vemu dik, Shorty.

Málo informací. Obecně: je nainstalován orig. ovladač ? Popř. připojeno dálkové IR ovládání ?
Nastavení regionu by mělo být podle oblasti, tedy ČR, některé karty ČR nemají, je třeba použít Polsko, Německo apod. Anténa rovněž připojena?