Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno externý box

Mám nový externý box EH-35BSII. aj manuál mám, ale anglický a ja viem len po rusky, Dá niekto slovenský alebo český návod ako ho zapojiť a rozchodiť v win xp?

Na tohle snad ani návod není potřeba.
Zapojit, zapnout, skočit do Správa počítače, položka Správa disků a tam disk naformátovat.
(to vše platí za předpokladu, že je v tom rámečku také nějaký disk - tuto drobnost žel nezmiňujete)