Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi nainstalovat Daemon Tools..

Nevím proč,ale nejde mi nainstalovat program Daemon Tools 4.12.2..Mám Windows Vista 32 bit.Začnu instalovat-zatím to probíhá v pohodě,souhlas s licencí-OK,pak to chce restartovat počítač-OK...počítač se restartuje a pak by instalace měla pokračovat-ovšem stále to stejné co předtím,zase restartovat,a tak dále...Prostě se to stále restartuje,ale nikdy instalace nedokončí..Co mám udělat,abych ten program Daemon Tools normálně nainstaloval?

Moc tomu nerozumím, ale problém bude asi v té opravě systému.
Já mám Win7 32bit, a minulý týden jsem také opravoval /upgradoval/ systém, a od té doby tam nemůžu za žádnou cenu nainstalovat žádnou verzi Daemona :( Bohužel mi nejde nainstalovat ani Alcohol 120%, takže si myslím, že zrada bude něco s ovladačem SPTD.

Daemon mi dokonce hlásí chybu, že pro spuštění je potřeba mít SPTD verze 1.60 a vyšší. Můžu instalovat SPTD 1.70, nebo Daemona přímo s vestavěným ovladačem STPD, ale pořád to hlásí stejnou chybu.