Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Potrebujem orientačnú cenu PC.

Ahojte,chcem predať môj predošlý PC a chcel by som vedieť orientačnú cenu,za ktorú by sa dal ešte predať.Nechcem zbytočne prehnať cenu, ale zase chcem aspoň nejakú korunu, ktorú by som mohol reinvestovať do novšej verzie, ktorú som kúpil.Díkes
Počítač:
Operačný systém Microsoft Windows 2000 Professional
Servisný balík OS Service Pack 4
DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
Základná doska:
Typ procesora Intel Celeron, 800 MHz (8 x 100)
Názov základnej dosky Matsonic MS7127C (2 ISA, 4 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 3 DIMM, Audio)
Čipová sada zákl.dosky VIA VT82C693A Apollo Pro133
Systém.pamäť 256 MB (SDRAM)
Typ BIOS-u Award Modular (11/09/00)
Komunikačný port (COM a LPT) Komunikačný port (COM1)
Komunikačný port (COM a LPT) Komunikačný port (COM2)
Komunikačný port (COM a LPT) Port ECP tlačiarne (LPT1)
Zobrazenie:
Grafická karta NVidia Vanta (16 MB)
3D-akcelerátor nVIDIA Vanta
Monitor ADI ProVista E30 [14" CRT] (733L00327691)
Multimédiá:
Zvuková karta VIA AC'97 Audio Controller [H]
Nosiče dát:
Radič IDE VIA Bus Master IDE Controller
Disket.jednotka Disketová jednotka
Disková jednotka ST310211A (10 GB, 5400 RPM, Ultra-ATA/100)
Optická jednotka LITEON CD-ROM LTN526D (52x CD-ROM)
Stav pevných diskov SMART OK
Oddiely:
C: (NTFS) 9640 MB (5983 MB voľných)
Vstupné zariadenia:
Klávesnica Standardní 101/102 kláves nebo klávesnice Microsoft Natural PS/2
Myš Myš kompatibilní s portem PS/2
Radič USB1 VIA VT83C572 PCI-USB Controller

Výbava : MS Office 2000 SR1 Standard, MS .NET Framework, IrfanView, Winamp 5.3, Total Commader 7.0

Co komponenta, to položka max. za 100 - 200 Kč (bez periferií - ty jsou zadarmo), tak si to spočítej. Nejcennější je na tom ten OS, pokud je s licencí. Jako celek to možná prodáš někomu, kdo tomu moc nerozumí, viděl bych to na max. 1000 Kč.