Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SJPhone

Mám problém nejde mi spstit pod windows vista SJPhone 1.65, lépe řečeno nejde nastavit v něm vůbec nic vždy spadne. Mám windows vista 64bit. Poradí prosím někdo nějaký jiný software, který umožňuje stejné funkce né-li lepší :) snažím se rozchodit toto: postavte-si-sip-server

Velice jednoduchym, opensource a velice profesionalnim resenim je Trixbox nebo AsteriskNOW, coz jsou vlastne plnohodnotne telefonni ustredny fungujici nad PBX softwarem asterisk.
Nevyhoda: neni to program pro windows, jsou to cele "operacni systemy" s predinstalovanym softwarem, ktere se nastavuji pomoci weboveho rozhrani.

Koukám, že tomu rozumíš :-D doporučíš tedy nějakou krabičku? Prozatím bych to chtěl jen pro sebe tak cca měsíc dva, tři na testování a pak bych to chtěl spustit v naší Wlan síti cca 30lidí, ale nedokážu odhadnout jaký o to bude zájem, každopádně to můžeme v naší síti mít. Zdůrazňuji že se nejedná o podnikovou síť, tedy o komerční účely.

Jak mate tu sit vybavenou, melo by to umoznovat volani ven, pouze na sip, nebo i na pevne telefony? 30 uz je na krabicku za tisicovku dost :-). Ja mam ve sve domaci siti server, na kterem bezi, v soucasne dobe, pet virtualnich stroju a jeden z nich je telefonni ustredna. Nemam problem pridat dalsi virtualni stroj, prestoze je to stale stejny hardware ktery bezi 24/7. Zkus zauvoazovat take o necem takovem. Pokud bys to chtel mit jako servis 24/7 pod windows, pokud nemas nejakou servervou edici, nedoporucuju pouzivat. Zvlast ne u vist :-D