Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Artefakt na ploše při spuštěném ICQ6

Při zapnutém ICQ6 (jedno zda "na ploše" ji jen "u hodin" je úplně vlevo nahoře na desktopu artefakt (chybí pár pixelů, zato přibyly dvě zelené čáry), viz obrázek (použil jsem *bmp pro přesnější náhled): [icq1.bmp] Zvětšení: [icq3.bmp]

Je-li ICQ6 vypnuté, zmizí i artefakt: [icq2.bmp]

Ze zapnutím je opět zpátky. Restart nic neřeší. Ne, že by mi to až tak vadilo - jen se chci zeptat, zda se tohle vyskytuje i jinde. XP SP2, GK nVidia 8800/640MB, LCD EIZO FlexScan S1911, ovladače cca půl roku staré (nic mě nenutí je updatovat).

Ja to mam tiez. Som si to vsimol pred par tyzdnami, najprv som si myslel ze som chytil nejake svinstvo, potom som odsledoval ze to je ICQ. Asi nejaka chyba v ICQ kvoli funkciam always on top alebo notifikacie apod. asi tam nieco autori/programatori ICQ potentovali.