Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soltek SL-75DRV

Dobrý večer, může mi prosím někdo poradit, kde se dá stáhnout ovladač k základní desce Soltek SL-75DRV? Má integrovanou zvukovou kartu a správce systému mi píše, že zvukové zařízení neexistuje... Děkuji...

odkazy místo na výrobce vedou jen na podvržené stránky zahnojené google adsense

takže pohledej v krabici od boardu cd s ovladači k desce - nejdřív nainstalovat ovladač k chipsetu pokud ještě není, potom ke zvukovce.
pokud jsi to vyhodil, můžeš se zkusit zaregistrovat na stránkách typu driverdownload.com apod., ale očekávej od té doby megatuny reklamního spamu v mailu.

nebo se rozpomeň kde jsi ten krám koupil, podívej se na účet nebo krabici koho měli jako velkodovozce, vlez k nim na stránky do sekce driver support.