Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myš acutake racing

Dobrý večer,
prosím o radu, koupila jsem myš acutake racing, která je sice krásná, ale nechce mně fungovat s vistou, i když na internetu jsem se dočetla, že to není problém, jen se zapojí a je to. Mně neustále ukazuje: neznámé zařízení. Dá se s tím něco dělat? Funkční je,zkoušeno s jiným PC. Já s počítačem nejsem moc kamarádka :-[ Moc prosím o radu, díky :-):-)

Myš je myš a musí fungovat pod XP i vistou bez ovladačů. Pokud je ten šmejd nekompatibilní běžte ho vyměnit za jiný kus ideálně za jinou značku. Znám dost myší ke kterým se musí nahrát ovladač aby se zpřístupnili další speciální funkce /blikání po příchodu emailu, možnost změny kvality snímání, speciální čudlíky/ ale žádný výrobce si nelajzne udělat myš co bez ovladačů nefunguje vůbec. Zvlášť to pratí pro PS2 připojení.