Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s tv kartou

Moc se v počítačích nevyznám tak doufám že to bude stačit.
Mám tv kartu od firmy Leadtek DTV 1800H a používáme program WinFast PVR2 Nechali jsme si to odborně nainstalovat a vše fungovalo. O víkendu jsme nebyli doma takže nevíme co s tím kdo udělal ale když jsem dnes chtěla pustit televizi tak to již nebylo možné.
Ukázal se mi průvodce novým hardwarem a na ikonce od programu mi to hlásí:Cannot find any video capture device.
doufám že tyto informace stačí k vyřešení problému.
Moc děkuju všem hodným lidem. Katka

Uz nie je mozne opat zavolat tu odbornu pomoc? A ako je mozne, ze neviete, co sa deje s vasim PC vo vasej nepritomnosti? Je to snad nejaky verejny PC? :-p

Ak nemate inu moznost, vlozte do mechaniky CD s ovladacmi, co ste dostali k TV karte a pokracujte v sprievodcovi, kym vam ju nenainstaluje.