Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sústavné vyskakovanie okna (režimu offline)

Win XP prof.SP2.
Či som pripojený alebo nie sústavne mi vyskakuje okno s informáciou:

Webová stránka neni k dispozicii v režimu offline.-(To je ako nadpis okna.)
A pod tým:
Požadovana webova stranka neni v režimu offline k dispozicii.
Chcete-li tuto stranku zobraziť, klepnete na tlačitko Pripojiť.
A potom volby Pripojiť alebo Zostať offline.

Toto naskočí aj 20x za večer.
Ako by som zabránil tomu vyskakovaniu.Dá sa to niekde vypnúť.Odkial ide podnet na vyskočenie toho okna?
Ď.

Ahoj "L-Core".
Tú fajku tam nemám.Ale teraz ma napadlo že asi po 20tich min.nečinnosti sa pýta systém či chcem byť pripojený alebo sa necham odpojiť.Asi to mám niekde nastavené,- že pripojenie na určitú dobu.Neviem či to má s tým niečo spoločné. Mám Firefox.

Ano , Karel hodil som to aj na žive.cz ak by mi vedel aj odtial niekto poradiť .Myslíš že som spravil chybu a niekoho som sa mohol dotknúť.Je v tom nejaký problém?Informujte ma ak áno , zariadim sa podla toho.Ja v tom nevidím nič zlé.Ale oprav ma ak sa mýlim.

Podívej se detailně na nastavení internetového prohlížeče
a na samotné netové připojení, není-li tam nekde nastaveno něco jako:
Odpojit (Dotázat se) po "x" minutách nečinnosti. Taky se podívej
na nastavení síťové karty. Neměl by to být velký problém.

No neviem,preliezol som pomaly nastavenia,pripojenie nič podobné tomuto som nenašiel.Ale samozrejme nevylučujem aj že som si niečo nevšimol.V každom prípade všetkým ďakujem za ochotu pomôcť mi.Na túto poradňu sa obraciam vždy ako na prvú.