Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows media player 11 - error

Ahoj, mam problém s WMP 11. Při přehrávání filmu se mi občas stane že se sekne obraz ale zvuk jede dál. když chci film zastavit, tak sekne celej comp nebo vyběhne nějaká error tabulka. Když to chci vypnout přes správce úloh tak ctrl + alt + del nereaguje a když ho chci zpustit přez start/nastavení/ovládací panely tak vyběhne další error tabulka. V některý případech pomůže jen natvrdo vypnout notebook. Je mi jasný že můžu použít BSplayer nebo VLC ale zajímalo by mě proč to dělá , třeba je to nějaká prkotina nebo to může souviset s celým PC a bude lepší ho vyformátovat a udělat čistou instalaci. Prosím ajťáky o radu ;-)
Pro info: notebook VBI HEL80,Intel Core 2 Duo T7200 (2 GHz), NVIDIA GeForce Go 7600, 2GB RAM DDR II 667MHz,

Nevšiml jsem si jestli to má nějakou souvislost ale myslím že ne. Notebooka mám teď pár dní odpojeného od internetu ale i tak se to seká. Úsporné funkce mám vypnuté při napájení ze sítě. Samotné seknutí žádnou hlášku nehodí, hláška (error) vyběhne až když zkusim spustit cokoliv jiného (např. správce úloh). Až přijdu dnes z práce tak se kouknu na to znení té hlášky a napíšu to sem.