Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hudba při vstupu na úvodní straně webu (estranky.cz)

Dobrý den...pokud zde má někdo zkušenost mohl by mi poradit jak na mé úvodní web stránce vložit určitou skladbu tak aby po vstupu na ni začla skadba automaticky hrát?\už jsem to viděl a slyšel na stránkách tohoto typu ale v menu stránek a jejich nastavení něco takového nevidím:-(
Změna předmětu, původně: estranky.cz (LaKr) (Kráťa)

Já osobně stránky s hudbou vypínám. většinou při brouzdání poslouchám mp3 na PC a když mi do toho začne hrát ještě jiná písnička - je to chaos! Rady jak na to máš v odpovědi od Karla ale ještě si pořádně rozmysli jesti tam tu hudbu budeš dávat ;-)

Tyhle stránky jsou obvykle navštíveny jen 1x.

Vzhledem k tomu, že si všechno nepamatuju, tak jsem ochotný takové stránky navštívit i víckrát. Ovšem jenom do okamžiku, než začne hrát "hudba". Potom v panice hledám, která stránka v záložkách to je a s klením stránku vypínám.

Nešlo by automaticky stránku hrající automaticky automaticky vypnout? ;-)

P.S.: předpokládám, že v mé tučné větě nemá být žádná čárka. Je tak?

Díky všem za řešení mého, vpodstatě řečnického, poddotazu.

v opere se da v nastaveni zap/vyp povolit audio na strankach

to je vynikající nápad, škoda, že ho neměli i u FireFoxů. Prošel jsem FF nastavení a je tam, co dělat s jednotlivými soubory. S tím se mi ale nechce drbat, radši panicky vypnu stránku způsobující hluk.

je tam zbytocne 2x slovo automaticky v rovnakom vyzname (prve a posledne). Normalne by to malo byt IMHO "Nešlo by stránku, hrající automaticky, automaticky vypnout?"

Co sa tyka nastaveni v prehliadacoch tak videl som to kdesi aj v nastaveniach IE, vo FF zhlavy neviem, ale vseobecne to vypnutie v nastaveniach prehliadaca nemusi byt vzdy ucinne, zavisi akym sposobom to stranka prehrava.