Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CO JE LEPŠÍ - antivir + antispyware?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co použít a která kombinace je lepší: 1 eset smart security a ad aware 2007 nebo spyware terminator nebo 2 avg 8 a ad aware 2007 nebo spyware terminator. Děkuji za odpovědi, případné odkazy
Změna předmětu, původně: CO JE LEPŠÍ (fromM2U)
Pište výstižnější nadpisy!
Přečtete si, prosím, pravidla poradny. (fromM2U)

Nejlepsi je funkcni a aktualizovany antivir, jestli to bude ze slovenska nebo ceska je jedno.
Obcas pc provetrat aktualizovanym ad-aware,spyware terminator apod.
A nejdulezitejsi je vedet co s pocitacem delas,co tam instalujes na co klikas a pod.

edit// a mit aktualizovany system