Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rada - zaplatil jsem na ebay.de a nic nemám

vydražil jsem lodní elektromotor na ebay.de.čekam už pres dva měsice marně.po dražbě se pokoušel majitel navyšovat cenu.nevím co mám dělat , zaplatil jsem a nic nemám. díky moc za radu.
Zmena predmetu, pôvodne: rada
Zmena kategórie, pôvodne: Pokec (los)

... este by ma zaujimalo ze co presne myslis tym, ze sa "po drazbe pokusal navysovat cenu". Aukcia je zavazna jak pre predavajuceho tak pre kupujuceho, este som nezazil ze by sa niekto snazil po aukcii hybat s cenou. Ale ak ziadal vyssie postovne, tak to je normalne kedze postovne uvedene v aukcii plati zvycajne len do D, a do inych krajin moze byt postovne vyssie. Ty musis zaplatit vydrazenu cenu plus postovne.
Ak si mu nepreviedol cenu aj s postovnym, tak by som sa necudoval ze to neposlal.

Alebo ak si pri platbe z konta do popisu platby neuviedol ze za co je ta platba (najlepsie je uviest aj ID ebay aukcie), tak je mozne ze tu platbu nevedel identifikovat ze co to je zac. V kazdom pripade je treba najprv kontaktovat predajcu ze aky je s tym problem.

Aha tak to je ale jeho problem, mal uviest vyssiu pociatocnu sumu. Aukcia je aj pre neho pravne zavazna, a da sa to vymahat aj na sude (ale to sa oplati len pri drahsich veciach :). Akurat moze povedat ze mu to pred poslanim vypadlo z ruky a rozbilo sa to :)) ale potom musi vratit prachy.