Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno viry

Antivirus //PS Tools
Spyware Doktor s antivirem// našel v mém PC tyto viry ale nejdou odstranit protože ho nemám koupený. Přes to mě po instalaci už hlídá PC. Avast, Spytware Terminator, ani AVG tyto viry nenašli. Jak mám viry odstranit,nebo kterým antivirovím programem je odstraním? Díky za pomoc, Karel.

Trojan-downloader.Small.CML 20 infekcí
Rouge.Antispyware.AVSystemCare 13 infekcí

Samozřejmě, že našel viry. Copak by si někdo koupil program, který viry nenajde? Tak ten zázračný program zase smaž a budeš mít slunce v duši.
Na občasnou kontrolu počítače můžeš použít třeba free verzi SUPERAntiSpyware. A články "Bezpečnost na internetu: pracujeme s neprivilegovaným účtem" jsi jistě četl, takže vlastně nic nehrozí.