Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formát

Pěkný den..po neúspěšné instalaci Linuxu mi zůstala část disku o velikosti 30gb s formátovaná EXT3..potřeboval bych tento oddíl spojit se zbytkem, který je pod NTFS..Netušíte někdo, jak pokračovat? :.(

můžeš nejdřív zrušit oddíl ext3 nějakým partition managerem (pokud je to poslední oddíl na disku tak i fdiskem), a potom nechat ntfs roztáhnout.
ale pokud by měl vzniknout na disku jediný oddíl pro systém a data dohromady, považuju to za špatné řešení. systém v xp vyjde s 15 max 20gb disku, celý zbytek disku má být pro data, oddělená od systému.