Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemám grafický adaptér monitoru(?)

Potřeboval bych prosím poradit něco o grafickém adaptéru monitoru.K čemu pak slouží.Mě totiž zarazilo že ho nemám.Potřeboval bych poradit,jestli v pc musí být a jestli je chyba v mém případě že ho tam nemám.Jestli nějak nenaruší pc..díky moc za odpověd..Pc moc nerozumím tak se nezlobte

Změna předmětu, původně: Potřeboval bych prosím poradit,pc nerozumím (karel)

On problém byl ten že jsem měl problém s pc.Tak mi nezbývalo než nainstalovat celý pc znovu,dřív tam byl adapter na grafiku ati radeon,,a fungovalo vše ok.Ted co jsem nainstaloval ten novej windows tak při zapnutí monitor funguje ale až má dojít k přihlášení uživatele tak monitor sepne.Pc zapnu jen v nouzovém režimu.Nevím čím to může být,proč se monitor sepíná.Snížoval jsem Hz a rozlišení všeho a vůbec nic nepomáhá.Odinstaloval jsem ten adapter a vše funguje jak má.Tak se ptám jesli může nějak narušit pc že to jede bez toho adapteru..jinak díky za odpověd..a byl bych moc rád za nějakou radu k tomu sepnutí monitoru..:(

Rozlišením myslím rozlišení obrazovky. Prozradíš, co je to za monitor? Tak si k němu stáhni driver (inf soubor), nainstaluj a v nastavení monitoru zvol "Skrýt režimy, které nemůže monitor zobrazit". Potom nainstalovat správný ovladač grafiky a zkontroluj v něm nastavení.