Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Funguje vam RSS na poradna.net ?

Dobry vecer, uz niekolko dni nedostavam RSS spravy z adresy: index , ktoru mam pridanu medzi RSS kanaly v Thunderbird-e. Nanovo ani pridat nejde. V com to je?

Vdaka za odpoved. :-)

ps: Este dodam, ked to tam nanovo pridavam, vypise:

Zadana adresa nie je plany RSS kanal.

Tento problem som tu uz dakedy riesil, vtedy to los nejak poriesil. Nevedel som dohladat tu otazku, preto som ju neozivil a zalozil novu.

Adresa RSS kanálu pre správičky...

Tak potom je preco pri odkaze na spodku boxu Spravicky uvedena ta moja adresa? :-p

Inak doteraz mi spravicky chodili normalne. Tak ci onak, opat som skusil pridat ten vas link, v TB sa mi nova polozka nevytvorila, avsak TB uz nacitava spravicky (do povodneho priecinka). Takze je to snad vyriesene.

Vdaka