Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledam dvd rekorder (JVC) za rozumnou cenu

Zdravicko,
(vim, ze se to sem moc nehodi, ale preci jen je tu zvysena koncentrace elektro-maniaku)

Co jsem tak pokukoval po e-shopech, tak rekorderu zn. jvc moc nemaji a to me dost stve, kdyz mam od nich kino TH-S66. Nemate nekdo nejaky dobry tip, kde najit vyber z vice jak dvou kusu?

Pozadavky: vzhledem k velikosti vyberu jsem prekvalifikoval svoje potreby, ale prece jen bych uvital: stribrna barva, vlastni HDD, prehravani divx/xvid, moznost propojeni s pc, tuner, showview. (nektere parametry jsou asi standardem, tak se nepozastavujete nad mou nevedomosti)

Pokud opravdu neni vetsi vyber rekorderu JVC, jsem ochoten jeste pristoupit na nejakeho Samsunga (kvuli TV), pokud nebude problem se spustenim na repru domaciho kina JVC

Cena +/- 10 000,-

Ta cena je orientacni, jsem ochoten prihodit par tisicovek.

Ano, tebou uvadeny model jsem samozrejme nasel, bohuzel nepodporuje divx, coz je pro me docela zasadni problem.
Samsungu jsem nasel mnohem vice nez JVC a to za velmi atraktivni ceny, ovsem chci mit jasno, ze JVC u nas proste jiny nejsou. (uz o tom zacinam byt presvedcen).