Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod z mp3 do wav

Dobrý den chtěla bych se zeptat mám vytvořenou dětskou prezentaci potřebuji ji odeslat v mejlu a nejde mi to onevadž mám sice wav hudbu jede jede mašinka ale moc velkou a neumím ji zmenšit jak to mám udělat poradí mi tu někdo prosím podrobně jak pro blbce sprominutím jak to zmenšit tedy udělat měnší velikost aby mi to šlo odesílat prostřednictvím mejlu děkuji Hanach:-)
Zmena predmetu, pôvodne: PŘEVOD Z MP3 DO WAV (los)

loading...

Tak jsem to zkousel, a jde to presne , jak jsi chtela : viz napoveda ...

Změna formátu zvukového souboru
V nabídce Soubor klepněte na příkaz Otevřít.
V dialogovém okně Otevřít poklepejte na zvukový soubor, který chcete změnit.
V nabídce Soubor klepněte na příkaz Uložit jako.
V dialogovém okně Uložit jako klepněte na tlačítko Změnit.
V rozevíracím seznamu Název klepněte na požadovaný zvukový formát.
Poznámky

Do seznamu Název je také možné přidat vlastní formát. Chcete-li jej přidat, klepněte v rozevíracích seznamech Formát a Atributy na nový požadovaný formát a atributy a potom klepněte na tlačítko Uložit jako. Do textového pole v dialogovém okně Uložit jako zadejte název nového formátu a klepněte na tlačítko OK.
Program Záznam zvuku používá soubory s příponou WAV.
_____________________________________________ _________________________________________________
K onkretne se mi podarilo zmensit jeden WAV (ma asi 4 minuty) z puvodnich 40 MB na nejakych 24 MB. Vice uz to neslo.

to bude asi stejný néééééé už nekřičím to my moc nejde neumím to aby mi to běželo jen jedna písen ale u každého obrázku mito začíná od začatku mám tam deset obrázku tak že se mi tonavzájem bije ale asi je to ono co myslíš abych to pak mohla odeslat jako mejl poradíš mi jak to udělat dík;-)